- PUBLIBON & andere actie's niet geldig op sportbrillen, Evil eye en Serengeti
Menu sportbrillen
Of u nu bijziend, verziend, astigmaat (torische/cylinder glas) bent of leesproblemen hebt, of een combinatie hiervan: niets staat u nog in de weg om met een perfect zicht te duiken. Verschillende modellen zijn leverbaar voor een duikbril op sterkte mét uw brilcorrectie voor vér, voor dichtbij of beide met bifocale/dubbelzicht glazen.
Reken voor de levertijd ongeveer 2 tot 4 weken afhankelijk van seizoen en drukte bij de fabrikant.
Voor duikbrillen op sterkte verdelen wij de meeste topmerken en modellen: TUSA, CRESSI-SUB, MARES, DEMETZ…..
BELANGRIJK:

In een BESTAANDE OF ZELF AANGEKOCHTE DUIKBRIL kunnen en mogen er volgens de geldende Europese richtlijnen GEEN GLAZEN OP STERKTE MEER GEMONTEERD WORDEN.
Dit omdat de fabrikant verantwoordelijk is en dan niet kan gegarandeerd worden en dat deze duikbrillen voldoen aan de Europese richtlijn 89/686/CEE en CEN norm EN166.
De duikbrillen in onze catalogus (de bekendste merken & modellen van Tusa, Cressi, Mares ….) variëren in prijs tussen €50 & €95 euro voor de bril zelf.
Het is dus NOODZAKELIJK DE VERSCHILLENDE MODELLEN DUIKBRILLEN BIJ ONS TE PASSEN, omdat wij bv ook de pupil afstand, montage hoogte van leesdeel enz moeten bepalen terwijl u de duikbril ophebt, én de correctie moet in heel veel gevallen aangepast worden voor en duikbril.
Uw correctie (dioptrie) is dus niet altijd hetzelfde als uw bril correctie.
enkele voorbeelden van duikbrillen op sterkte en de verschillende mogelijkheden
LOOK UNDER voor myopen

duikbril met enkel LEESBRIL, nabijzicht voor duikhorloge, camera enz

VERSCHILLENDE MOGELIJKHEDEN

BIFOCAAL (dubbelzicht)



Ook voor een zwembril op sterkte kan u bij ons terecht. Voor de zwemmers onder ons hebben we een mooi aanbod: voor ± 49,00 euro vind je bij Optiek Van der Linden al een zwembril op sterkte (sterkte tussen de +6 en -10. zonder cylinder).
Alle andere sterktes zijn op bestelling te maken.
Enkele VOORBEELDEN van duikbrillen op sterkte
die wij recent gemaakt hebben: unifocaal, bifocaal en look-under
DEMONSTRATIE VIDEO duikbril op sterkte.
Een duikbril met aangepaste glazen op 12 meter diepte, duikbril TUSA Splendive M40 volledig op sterkte gemaakt mét cylinders voor astigmatisme.
Rechts: Sfeer -2,75 cylinder -2,25 as 10° — Links: Sfeer -4,00 cylinder -2,00 as 168°
Dit katen we je heel goed testen hier alvorens te bestellen. We plaatsen het masker tegen je gezicht, de ademt in via de neus en houd je adem in. Als het masker aan je gezicht blijft kleven wanneer je loslaat, is het lekdicht.
- Een Panoramisch masker vergroot het gezichtsveld met 30 %, maar is niet altijd op sterkte te maken.
- Een transparant gelaatsdeel in silicone vergroot de lichtinval bij grote dieptes.
- Een klein volume is aangeraden om lucht te sparen bij vrij duiken om nutteloos zuurstof verbruik te vermijden ter compensatie van het drukverschil.







Alle modellen duikbrillen kan u ook zien in de catalogus op onze sportbrillen catalogus pagina.
Deze website maakt gebruik van bestanden (zoals cookies) en andere technologieën om de functionaliteit te bevorderen en informatie te verzamelen. Door verder te surfen stemt u in met het gebruik hiervan. meer info over onze privacy en technologiën vindt u hier
ZATERDAG: 09:00 tot 12:00 en 13:30 tot 17:00u
gesloten op zondag, maandag & feestdagen
VRIJDAG: op afspraak
ZATERDAG: op afspraak
Volg ons op FACEBOOK en op INSTAGRAM !
Er valt héél wat te ontdekken ….
ONZE MEEST BEZOCHTE PAGINA'S
Sitemap